Rozkład jazdy Czerna-Nowa Wieś-Nowogrodziec

Informacja od przewoźnika:

Szanowni Państwo,

w załączniku wysyłam zmodyfikowane rozkłady jazdy obowiązujące w pierwszym tygodniu oraz rozkłady jazdy na 3.09.2018. Aktualne rozkłady jazdy będą rozdawane uczniom w autokarze. Jednocześnie informujemy, że cały czas pracujemy nad ulepszeniem rozkładów jazdy w celu skrócenia czasu oczekiwania ucznia. Po pierwszym tygodniu zweryfikujemy ustalony czas przejazdy i rozkład zostanie poddany modyfikacji.

Rozkłady jazdy zostaną zamieszczone na przystankach najpóźniej do niedzieli. Informujemy, że została uruchomiona infolinia pod numerem 785 745 060 – prosimy zgodnie z komunikatem wybierać numer wewnętrzny.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności i liczymy, że z Państwa pomocą uda nam się stworzyć dobrze funkcjonującą komunikację gminną. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie.

Również zdajemy sobie sprawę, że za wczesny przyjazd do szkoły stanowi duży problem, dlatego też postaramy się po pierwszym tygodniu podjąć działania mające na celu skrócić czas oczekiwania.

Zamówienia na bilety miesięczne prosimy przesyłać na adres: nowogrodziec.przewozy@dkbus.pl. Bilety będą dostarczane do 7 dni przed miesiącem obowiązywania.

Aż do czasu dostarczenia biletów miesięcznych dzieci z wykazu mogą korzystać z komunikacji na podstawie legitymacji szkolnej. W tym miesiącu z przyczyn organizacyjnych bilety postaramy się dostarczyć do końca nadchodzącego tygodnia.

Jednocześnie informujemy, że o ewentualnych zmianach będziemy informować na bieżąco.

Pozdrawiamy,

zespół dkbus

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*